Genç Sağlık Sendikası

Yönetim Kurulu

Osman Kaya

Genel Başkan

Furkan Ali Çiftçioğlu

Genel Sekreter

Feleytun Fatih Gönç

Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Arif Camgöz

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Ekrem Aydın

Hukuk ve Mevzuattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Dinçer İlboğa

Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Fatih Çekirge

Basın Medya ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Şimdi Aramıza Katılın.

Genç Sağlıkçıların Sesi Olun.

Osman Kaya

1992 Yılında Hatay/Dörtyol’da Dünyaya geldi.

İlköğretim ve lise eğitimini PAYAS Lisesisinde tamamladı.

2014 yılında Batman Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon bölümünden mezun oldu. 2015 Yılında Atama Bekleyen ve Kamu Dışı Çalışan Sağlıkçılar Derneğini kurup Başkanlığını yaptı.

2016 yılında Sağlıkçı Bilgilendirme ve Dayanışma Platformunu kurdu.

Aynı yıl memuriyet hayatına İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesinde başladı. Personel Şube Ve Satın Alma birimlerinde görev yaptı.

2017-2018 yıllarında Mersin Şehir Hastanesinde kurucu Satın Alma Birim Amirliği yaptı.

2018 yılında Hatay Dörtyol Devlet Hastanesinde Mutemetlik biriminde göreve başladı.

Aynı yıl ülkemizde görev yapan sağlık personellerinin sorunlarını ve taleplerini yerinden incelemek için il buluşmaları düzenleye başladı. 2022 itibari ile 56 ilde 167 buluşma gerçekleştirip, onbinlerce sağlık çalışanını bir araya topladı.

2019 Yılında Sağlık Profesyonelleri Platformu yönetiminde görev aldı.

2020 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sağlık Yönetimi Lisans bölümünden mezun oldu.

2022 yılında Genç Sağlık Sendikasının kurulumunda yer alıp Genel Başkanlık görevini üstlendi.

Bu süreç zarfında; Onbinlerce sağlık çalışanın memuriyete başlama aşaması öncesi gerekli bilgilendirmeleri, eğitimleri, yardımları organize etti. Sosyal medyada yüzbinlerce sağlık personelinin bir araya toplandığı platformları kurdu ve yönetti.

Furkan Ali Çiftçioğlu

30 Mart 1997 yılında doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Hatay ili merkez ilçesi Antakya Bedii Sabuncu İlköğretim Okulunda tamamlandı.
Lise öğrenimi için gittiği Kırıkhan Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde okurken alan dışı başarı bursuna istinaden 2014 yılı dönem Stajını Hollanda’da tamamladı. 2015 yılında acil tıp teknisyeni olarak mezun oldu.
İstanbul Medipol Üniversitesi Odyometri bölümünü kazandı, aynı yıl İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesine atandı. Başta acil servis olmak üzere hastanenin birçok farklı servisinde çalıştı. Sendikal hayatı da burada başlayan Furkan Ali Çiftçioğlu meslek hayatıyla eşgüdümlü olarak sendikal faaliyetlerde bulundu. Süresiz sözleşmeli atanmış olması sebebiyle 8 ay sonra mevcut görevinden istifa etti.
2016 yılında Gaziantep 112’ye atandı. Gaziantep ilinde 112 Komuta Kontrol Merkezinde ve İslahiye 3 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda çalıştı.
İstanbul Medipol Üniversitesi Odyometri Bölümüne örgün olarak devam ederken aynı yıl içerisinde Açıköğretimden Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı bölümüne başladı. 2017 yılında Medipol Üniversitesinde Odyometri bölümünden, 2018 yılında Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı Bölümünden mezun oldu.
2018 Yılında Açıköğretimden ön lisans Acil Durum ve Afet Yönetimi bölümüne
2019 Yılında örgün olarak Sakarya Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümüne başladı.
Eğitim durumu tayini ile Sakarya iline giden Furkan Ali Çiftçioğlu 2020 yılında Acil Durum ve Afet Yönetimi Bölümünden mezun oldu.
2021 yılında Anadolu Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü kazandı. Halen Sağlık Yönetimi ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümüne devam eden Furkan Ali Çiftçioğlu yoğun eğitim hayatının yanı sıra lise yıllarından itibaren edebiyata büyük bir ilgi duymaktadır. Bugüne kadar pek çok yazı ve kompozisyon yarışmasına katılmış, Hatay il genelinde 9 kompozisyon, 1 şiir, Türkiye genelinde 2 edebiyat yarışmasında dereceler kazanmıştır.
8 Kasım 2021 Yılında yayın hayatına başlayan Sağlık Ağı’nın fikir sahibi olan Furkan Ali Çiftçioğlu Google optimizasyon ve SEO uzmanlıkları sayesinde kısa bir sürede Sağlık Ağı’nı Türkiye’nin en büyük aranma hacimli Sağlık Personeli Haber Sitesi haline getirmiştir. Siber Güvenlik alanında Kali Linux işletim sisteminde tool projeleri yazan Furkan Ali Çiftçioğlu daha önce 1 programlama dilinde Best GitHub Awards listesinde girmiştir. 18 yaşında başladığı sendikal faaliyetlerinde danışmanlık hizmetleri üzerine çalışmıştır.
2021 yılında Hatay iline tayin olan Furkan Ali Çiftçioğlu halen Hatay il Ambulans Servisi Başhekimliğinde görev yapmaktadır. 25 Yaşında Türkiye’nin Sağlık ve Sosyal Hizmet İşkolundaki sendikal tarihinde göreve gelmiş en genç genel sekreteri olmuştur.

Feleytun Fatih Gönç

3 Ocak 1977 tarihinde Bingöl’de Doğdu. Anadolu Üniversitesi, Laborant ve Veterinerlik bölümünde ö n lisans eğitimi alan GÖNÇ, yine aynı üniversitenin İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Yüksek Lisansını ise Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme bölümünde yapmıştır.

1994 ila 1995 yılları arasında Elazığ ilimizin Kovancılar ilçesinde yer alan Çaybağı Sağlık Ocağı’nda, 1995 ila 1997 yılları arasında memleketi Bingöl’ün Genç Sağlık Ocağı’nda görev yapan Feleytun Fatih GÖNÇ, 1997 senesinde Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü’nde görev almıştır. Burada bir sene hizmet ettikten sonra ise 1998 senesinde Hatay İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevlendirilmiştir.

Yaşam Koçluğu, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Zafer Kiraz İle Diksiyon ve Etkili Konuşma sertifikalarına sahip olan Feleytun Fatih GÖNÇ’ün hobileri arasında, futbol, yüzme ve kitap okumak yer almaktadı

Arif Camgöz

1995 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Ankara’da tamamladı. 2013-2015 yılları arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek okulu Paramedik bölümünden mezun oldu.
2016 Yılında İskenderun Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığında göreve başladı. Yine aynı yıl içerisinde Sağlık Bakanlığı merkezi yerleştirmesi ile Van Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı bünyesinde göreve başladı. 2016-2020 yılları arasında Başkale Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda görevine devam etti. 2020-2022 yılları arasında Van Acil Sağlık Hizmetleri Başhekimliğinde saha koordinatörlüğü birim sorumluluğu, araştırma geliştirme (Ar-Ge) birim sorumluluğu ve basın yayın birim sorumluluğu görevini yaptı. 2022 yılında Afetlerde Sağlık Hizmetleri Birim Sorumluluğunu devralarak 2. Bölge Koordinatörü ve UMKE Sorumlusu olan Arif CAMGÖZ aynı zamanda sağlık yönetimi lisans programından mezundur. Ayrıca Türkiye Vücut geliştirme ve Bilek Güreşi spor dallarında milli sporcudur.

Ekrem Aydın

1990 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Kahramanmaraş’ta devam etti.

2011- 2013 yıllarında Önlisans öğrenimi Kayseri Erciyes üniversitesi Safiye Çıkrıkcıoğlu meslek yüksek okulunda Laborant olarak tamamladı.2017 yılında Lisans eğitimine Ankara Üniversitesi ziraat mühendisliği bölümünde başladı ve sonrasında Kahramanmaraş sütçü imam üniversitesi ziraat mühendisliği bölümüne yatay geçiş yaparak 2021 yılında mezun oldu.

2013 yılında Malatya Turgut Özal Tıp fakültesinde Meslek hayatına başladı.2015 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversite Sağlık uygulama ve araştırma hastanesinde meslek hayatına devam etti.

2016-2021 yılları arasında Sağlık Sendikasında Kurucu İl başkanlığı görevini yaptı.

Kahramanmaraş sütçü imam üniversite sağlık uygulama ve araştırma hastanesinde görevine devam etmektedir.
Kahramanmaraş sütçü imam üniversite sağlık uygulama ve araştırma hastanesinde görevine devam etmektedir. 2022 yılında Genç Sağlık Sendikası kurucu yönetim kurulu üyeliğine seçildi

Dinçer İlboğa

10.03.1983 Ağrı doğumlu İlk ve Ortaöğretimini Ağrı’da tamamladı. Lise öğrenimine Agrı’da devam etti. 2003 yılında Doğan Medya grubunda çalıştı. 2007’de Ağrı’ya sağlık teknikeri olarak atandı. Personel şefliği, atama – özlük birim sorumlulukları yaptı. 2013 yılında Ankara tayin oldu. Sağlık Bakanlığı yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde kadro terfi dairesinde çalıştı. Ankara şehir Hastanesi satınalmada görevini devam etmekte olup Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimleri üzerine Yüksek lisans yapıyor.

Fatih Çekirge

1 Ocak 1995 tarihinde Hatay’ın İskenderun ilçesinde doğdu İlkokulu Büyükdere ilkokulunda, ortaöğretimi İskenderun rotary anadolu ticaret meslek lisesinde okudu. 2015 yılında Adnan Menderes Üniversitesi ilk ve acil yardım programından mezun oldu. Şuan Anadolu üniversitesi Sağlık yönetimi son sınıf öğrencisidir. 2016 yılı içerisinde İskenderun palmiye hastanesi acilinde sağlık teknikeri olarak çalıştı.2016 yılında Hatay il sağlık müdürlüğüne Samandağ 3’nolu Acil sağlık hizmetleri istasyonuna atandı. (Halen görev yapmakta) 2022 yılında kurulan Genç Sağlık-Sen genel başkan yardımcılığı görevine getirildi.

SEVDA KOCA

01.11.1993 tarihinde Osmaniye ilinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Osmaniye’de tamamladı. 2014-2018 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi’nde okuduğu Ebelik fakültesinden mezun oldu.
Mezuniyetinin akabinde yine aynı yıl Özel Osmaniye Park Hastanesinde mesleki görevine başladı.
Bu hastanede birim sorumluluğu yaptı. 2019 yılında Ankara Dr. Sami Ulus Kadın doğum hastanesine atandı. 2022 yılının Eylül ayında Ankara Etlik Şehir hastanesinde görevine devam etti. Hala aynı hastanede görevine devam etmektedir. Yine aynı yılın Aralık ayında Genç Sağlık Sendikası ile tanıştı ve aktif temsilcilik görevini aldı. Başladığı ilk günden beri sahalarda sendikayı anlatıp yüzlerce üye kazandıran Sevda Koca Sendikamızın Kadınlar komisyonunun kurulma aşamasına dahil oldu. 5 Şubat günü Kadınlar Komisyonu toplantısı için gittiği Hatay ilimizde Asrın felaketi olan Hatay depremine yakalandı. Yaşanan tüm olumsuzlukları zorlukları yerinde yaşadı ama Sendikamız için çalışmaktan ve çaba göstermekten hiç vazgeçmedi. Mart ayının ilk haftası Kadınlar Komisyonunun başkanlığına atandı. O günden bu yana Sendikamızın Kadınlar komisyonu yönetimini yürütmekte.
Etkili iletişim , Stresle Yönetim , Beden Dili sertifikalarına sahiptir.