Genç Sağlık Sendikası

Sendika Avukatları

Muhammed Ali Genç

Baş Avukat

Selcan SERT

Sendika Avukatı

Mustafa Aslan ÇELİK

Sendika Avukatı

İskender GÜNDEŞLİ

Sendika Avukatı

Fatih MUTLU

Sendika Avukatı

Murat Kubilay CENGİZ

Sendika Avukatı

Rabia ERKENGEZ YILMAZ

Sendika Avukatı

Şimdi Aramıza Katılın.

Genç Sağlıkçıların Sesi Olun.

Selcan Sert

İstanbul 1 No’lu Barosuna 82157 sicil numarası ile kayıtlı avukatım. Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi %30 İngilizce Hukuk bölümünden mezun oldum. Henüz öğrenci iken başladığım iş hayatına çeşitli ofislerde bilfiil çalışarak devam ettim. Hali hazırda yürütmüş olduğum ceza ve hukuk alanındaki davalar ile serbest avukatlık yaparak devam etmekteyim.

Mustafa Aslan Çelik

Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi %30 İngilizce Hukuk bölümünden mezun olan Av. Mustafa Aslan Çelik, Hatay Barosuna 2967 sicil numarası ile kayıtlı avukattır. 2019 yılında düzenlenen ELSA İzmir 1. Hakan Pekcanıtez Kurgusal Duruşma Yarışmasında Türkiye 1. olmuştur. Dünyanın en büyük hukuk öğrencileri derneği olan ELSA Avrupa Genç Hukukçular Derbeği’nin (The European Law Students’ Association) Adana Şubesi’nin kurucu saymanıdır. 2021-2022 dönemi başkanlık görevini yürütmüştür.

İskender Gündeşli

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Hukuk Fakültesi %50 burslu olarak Hukuk Bölümünden mezun oldum. Kahramanmaraş Barosuna kayıtlı 1515 sicil numaralı avukatım. Avukatlık mesleğimi halen Kahramanmaraş’ta bulunan Gündeşli Hukuk Bürosunda devam ettiriyorum.

Fatih Mutlu

Yaklaşık 6 yıldır mesleki faaliyetimi sürdürmekteyim.

Rabia ERKENGEZ YILMAZ

EĞİTİM DURUMU

2016-2017 Erzurum Barosu’nda Avukatlık Stajımı tamamladım. 28.07.2017 tarihinde Dolunay Hukuk Bürosu’nda avukat olarak çalışmaya başladım. Halen aynı ofiste avukatlık yapmaya devam etmekteyim.

2012-2016 Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi (ERZURUM)
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku Bölümünde Kamu Hukuku Yüksek Lisans Öğrencisi  
(Fakülte öğrenimim sırasında temel hukuk derslerinin yanında ayrıca İş Hukuku, Aktüerya Hukuku derslerini de almış bulunuyorum.)

2008-2012 Nevzat Karabağ Anadolu Öğretmen Lisesi (ERZURUM)
2000-2008 Evliya Çelebi İ.Ö.O. (ERZURUM)


KURSLAR    VE      PROGRAMLAR

Mart 2017 Ankara Türkiye Barolar Birliği 26-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirdiği 54 saatlik Stajyer Avukat Yetiştirme Sertifika Programı seminerlerine katılarak bu sertifikayı almaya hak kazandım. 

Şubat 2017 Türkiye Barolar Birliği tarafından 18-19 Şubat, 25-26 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Uygulamalı Türk Aktüerya Hukuku Sertifikalı Eğitim Programı’nı  tamamlayarak bu sertifikayı almaya hak kazandım. 

Ağustos 2017 Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarının Avukatlara tanıdığı hak ve 
Yetkileri kullanmak üzere avukatlık ruhsatnamem Baro Yönetim Kurulunun 20.07.2017 günlü ve 39/1 sayılı kararının Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulunca uygun bulunması üzerine etmiş olduğum meslek yemini sonucu tarafıma verilmiştir.

Nisan 2019 Türkiye Barolar Birliği tarafından 6-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Uygulamalı Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru Yöntemleri Sertifikalı Eğitim Programı’nı tamamlayarak bu sertifikayı almaya hak kazandım. 

Nisan 2019 Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen Uygulamalı Mülteciler Hukuku Sertifikalı Eğitim Programı’nı tamamlayarak bu sertifikayı almaya hak kazandım. 

Ocak 2022 Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından düzenlenen Arabuluculuk Temel Eğitim Programı’nı tamamlayarak bu sertifikayı almaya hak kazandım.

Mart 2022 Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen Uygulamalı Aile Hukuku Ve Boşanma Davaları Sertifikalı Eğitim Programı’nı tamamlayarak bu sertifikayı almaya hak kazandım. 

Aralık 2022 tarihinde yapılan Arabulucuk Sınavı’nı kazanarak sicile kayıt oldum. Akabinde İş Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında uzmanlık eğitimlerini alarak 2 alanda da sertifika almaya hak kazandım.


YABANCI DİL

İNGİLİZCE

BİLGİSAYAR BİLGİSİ 

Mac-OS, Windows, MS Office Programları, İnternet, Sinerji; Kazancı İcra ve Mevzuat Programı

İLGİ ALANLARI

İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Aktüerya Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku